Stajnia Pod Klonem Oferta Pokoje Punkt kopulacyjny Galeria Kontakt
O NAS

Serdecznie witamy wszystkich internautów i miłośników koni.

Miło nam zaprezentować naszą stajnię i przedstawić naszych milusińskich.
Drodzy Państwo, nasza stajnia położona jest u stóp góry Wieżyca 329 mnpm - najwyższego wzniesienia na niżu środkowoeuropejskim, blisko Jeziora Ostrzyckiego i Patulskiego, nad które wiodą nasze drogi szczególnie latem by ukoić w wodzie zmęczenie nóg naszych koni. W promieniu 20 metrów od stajni zaczynają się lasy, które zapraszają nie tylko latem, swoim kolorowym pejzażem urzekają szczególnie jesienią. Okoliczne pola i otwarte łąki to miejsca dla szczególnie tych, którzy szukają wrażeń na szybkich wierzchowcach. U nas możesz tego doświadczyć! A zimą zapraszamy na bajkowe kuligi przy dźwięku dzwonków i blasku pochodni.

Jesteśmy właścicielami 40 koni różnej rasy. Swoją hodowlę mąż Marian zaczął w 1999 roku od jednej klaczy zimnokrwistej i tak się zaczęło! W tej chwili głównie zajmujemy się hodowlą polskich koni zimnokrwistych w typie sztumskim, mamy klacze wpisane do głównych ksiąg klaczy zarodowych, które dają piękne i silne źrebaki. W ciągłej hodowli i w sprzedaży są również konie typowo pod siodło i do rekreacji.

Wszystkich miłośników koni i osoby chcące dowiedzieć się coś więcej o tym pięknym stworzeniu jakim jest koń zapraszamy do nas! Nie obawiaj się pytać - jesteśmy po to, aby w miarę możliwości odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.